דלג לתוכן ראשי

מרכז שירות העוגן
מורשה סיאט

כדי שהסיאט שלך תישאר סיאט.

מרכז שירות העוגן הוקם ב-1989 על ידי מרב ספיר כמרכז שירות רכב כללי. ב-2000 הפך למרכז שירות ומכירה מורשה של רכבי סיאט המעניק טיפול איכותי ללקוחותיו באמצעות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וצוות מקצועי ומיומן הכולל עובדים בעלי הסמכות מקצועיות, הנדסאי רכב ואלקטרוניקה ומהנדסי רכב.

מאז פתיחתו של מרכז השירות החדש, זוכים הלקוחות לתנאי שירות מהטובים ביותר בארץ, הכוללים: טיפול יעיל ומקצועי ברכב, עמידה בלוח זמנים, יחס אישי ללקוח והענקת מגוון פתרונות לבעיות ולתקלות.

מרכז שירות העוגן הינו מהגדולים ומהמפוארים ביותר בארץ, והוא מתפרש על כ-5,000 מ"ר הכוללים את המחלקות: מכונאות, חשמל, מיזוג אוויר, דיאגנוסטיקה, פחחות וצבע ואביזרים. המהפכה שיצר מרכז שירות העוגן בתודעת השירות מעניקה ללקוח ולרכבו שירות בין המתקדמים ביותר בענף. השירות נותן מענה מקיף, מהיר ושאינו מתפשר על איכות.

הזמנת תור

*שדות חובה

בחירת השירות
פרטים אישיים
פרטי התור
איסוף והחזרה
תנאי שימוש
שליחת הטופס

מחלקות מרכז השירות

אולם התצוגה החדש והמתקדם של סוכנות פולקסוואגן העוגן-נתניה משתרע על שטח של 300 מ"ר ובו מוצגים מגוון דגמי פולקסוואגן החדשים: גולף, ג'טה, פאסאט, טיגואן, פולו ודגמים נוספים

צוות מכירות מקצועי ומיומן מלווה את הלקוח לאורך כל תהליך הייעוץ ורכישת הרכב החדש, הכולל: הסבר מפורט וברור, התאמת הרכב לצרכי הלקוח, ביצוע נסיעת מבחן, התאמת חבילות אבזור, אפשרויות מימון אטרקטיביות במיוחד.

לרווחת הלקוחות "אולם מסירה" מפואר –  בו תימסר המכונית החדשה. ב"אולם המסירה" מתקבל הלקוח על ידי צוות המכירה, המלווה אותו לאורך כל התהליך הכולל, הסבר מפורט אודות תפעול הרכב, אחזקת הרכב ועוד.

אנו מזמינים אותך להיכנס ולהתרשם עכשיו ממגוון דגמי פולקסוואגן החדשים.

 • טלפון: 09-9530401

מחלקת המכונאות תופסת חלק נכבד מעבודת מרכז שירות העוגן. פעולות המחלקה כוללות: תיקוני שבר, תקלות בכל המכלולים, מנוע, מתלים, תיבות הילוכים, תחזוקה וטיפולים שוטפים.
הלקוח ומכוניתו זוכים לשירות מקיף, אמין , מהיר מהמתקדמים בענף.
למחלקת המכונאות במרכז שירות העוגן שלושה יתרונות ייחודיים על פני מרכזים אחרים:

1. הרמה המקצועית  – עובדי המחלקה הם בוגרי לימודי מכונאות רכב, כאשר חלקם בעלי הכשרה של הנדסאי ואף מהנדסי רכב. המשמעות לכך היא שהלקוח מקבל את הטיפול המקצועי, המיומן ביותר שניתן לקבל.

2. מכשור מתקדם וייחודי לאבחון הרכב הקיים אך ורק במרכז שירות העוגן – מכשור האבחון מאפשר לצוות המקצועי לאבחן כל תקלה באופן איכותי, מקצועי ומהיר.

3. ידע טכני ושירותי הכולל הכשרה מקצועית על ידי היצרן - כל צוות העובדים של מרכז שירות העוגן עוברים באופן מובנה הכשרות והשתלמויות מיוחדות על ידי מחלקת ההדרכה של היבואן.

מחלקת הפחחות והצבע של מרכז השירות העוגן מתבססת על צוות מקצועי, מיומן וותיק. במחלקה, מכשור וציוד מהמתקדמים בעולם, חומרים וידע טכני המאפשרים לצוות המיומן לבצע את הנדרש על פי שבוצע בתהליך הייצור. לפיכך, בעת ביצוע תיקון נזק, התוצאה הסופית המתקבלת היא שהרכב חוזר לקדמותו ולפי תקני היצרן.

הטיפול במחלקת הפחחות והצבע של מרכז השירות העוגן נעשה בהתאמה מלאה להוראות היצרן. כהוכחה לאיכות התיקון, מעניק מרכז שירות העוגן שלוש שנות אחריות לכל תיקוני הפח והצבע – תקופת אחריות הזהה לתקופת האחריות הניתנת על ידי היצרן.

במרכז שירות העוגן קיים ציוד ייעודי מהמתקדמים בענף. הציוד הייחודי והיעודי כולל מכשירי יישור שלדות ותנורי צבע מיוחדים המבטיחים טיפול איכותי ומקצועי בכל פגיעה ותאונה ברכב. את הציוד הייחודי מפעיל צוות מקצועי ומיומן המתמחה בכך.
במחלקת הפחחות והצבע נעשה שימוש בצבעים "ירוקים" המונעים פגיעה באיכות הסביבה.

השירות הוא נר לרגלי כלל צוות עובדי מרכז שירות העוגן לרבות עובדי מחלקת הפחחות והצבע. במחלקה זו השירות ללקוח חשוב ביותר וקיימת רגישות גבוהה לצרכי הלקוח שלא פעם חווה חוויה לא נעימה של פגיעה ברכבו אחרי תאונה. לכן, יועץ השירות מלווה את הלקוח כולל ייצוג נאמן מול חברת הביטוח, ניהול משא ומתן, טיפול בצד ג' שנפגע בתאונה והפעלת שמאי. יועץ השירות דואג שהלקוח של מרכז שירות העוגן יקבל את כל המגיע לו.

השאיפה התמידית היא לאיכות ועל שימוש בחלקים מקוריים. 

במחלקת הדיאגנוסטיקה במרכז שירות העוגן, מאובחנות התקלות באופן המקצועי והמהיר ביותר. הלקוח יקבל תמיד, אבחון הכולל פרוט והסבר על מהות התקלה והדרוש לפתרונה. תהליך איתור התקלות של מחלקת הדיאגנוסטיקה מקצר רבות את זמן ההמתנה של הלקוח ומעניק אבחון מפורט של התקלה ותוכנית הטיפול בה.
הבדיקות מתבצעות על ידי צוות רב תחומי ממגוון מקצועות הרכב. המומחים השונים פועלים באינטגרליות על מנת לזהות את מקורות התקלה על כל היבטיה השונים. במרכז שירות העוגן, כל עבודת הדיאגנוסטיקה כפופה וצמודה למפרטים ולהוראות היצרן. תהליכי האבחון המובנים והמדוקדקים מאפשרים זיהוי מדויק של כל בעיה, בזמן קצר ובאפס תקלות.

במרכז שירות העוגן מוצעים ללקוח חלפים מקוריים. חלקים אלא הינם בעלי תו התקן הגבוה ביותר הנקבע על ידי היצרן. לפיכך, חלקים אלה מבטיחים איכות אופטימלית, עמידות, בטיחות, אורך חיים מקסימלי ושנתיים אחריות.

חדשות

 • ברוכים הבאים לאתר. אנו מקווים שתיהנו מהממשק. נשמח אם תפנו אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר או במייל: iland@mail.haogen.biz
 • אנו גאים לבשר שכעת מרכז שירות העוגן מורשה לטפל גם ברכבי Audi!
 • שטיפת רכב בכל טיפול או תיקון - חינם! (למעט מסחריות)
 • בדיקת פרונט ממוחשבת - חינם!
 • בדיקת בלמים ממוחשבת - חינם!
 • בדיקת בולמי זעזועים ממוחשבת - חינם!
 • אבחון תקלות על ידי בוחן מקצועי כולל נסיעת מבחן - חינם!
 • שי מיוחד בכל גמר טיפול או תיקון - חינם!
 • הכנה למבחן רישוי שנתי (טסט) - בחינם! (למעט דגמי קראפטר-עלות שעת עבודה בלבד)
 • העברת מבחן רישוי שנתי (טסט) במחיר של שעת עבודה אחת! (למעט דגמי קראפטר)
 • מענה אנושי לשירותך בכל נושא 24/7 - 053-5401114 אילן

מבצעים והטבות

בחר הטבה לקבלת שובר דיגיטלי

יתרונות מרכז השירות המורשה

מרכזי השירות של צ׳מפיון מוטורס ניצבים בחזית הטכנולוגיה ופועלים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר של היצרן תוך הקפדה על כל פרט:

 • צוות מקצועי מומחה הנתמך בקשר online .עם היצרן בחו״ל
 • סקירה ממוחשבת מקיפה של רכבך לפני הטיפול.
 • אולם קבלה מרווח עם מסכי טלויזיה, עמדת קפה ועמדת אינטרנט.

שירות 24/7

 • סיוע במקרה תאונה
 • רכב חלופי
 • העברת טסט
 • שטיפה חיצונית לרכב בכל טיפול
 • שירותי דרך

חלק מהשירותים כרוך בתשלום

צור קשר

צור קשר

*שדות חובה

הקדר 39, אזה״ת הישן, נתניה

 • טלפון: 09-8863030
 • פקס: 09-9530433
מייל: iland@mail.haogen.biz
ניווט באמצעות Waze

דרושים

יועצי שירות

מכונאים

מאבחנים

להשארת פרטים לחץ
קבלת עדכונים והטבות